Europark Krasnal ponownie w Inowrocławiu [konkurs]

Ponad 30 atrakcji dla każdego i zabawa dla całej rodziny z COOLerskim Europarkiem Krasnal teraz także w naszym mieście!

Break Dancer, Project 1, Hollywood, Kolejka Górska Dragon, Autodrom, Crazy Frog to jednak nie wszystko! Krasnal Europark to bowiem ponad 30 urządzeń i karuzel do wyboru, a dodatkowo również Euro-Bungee, suchy basen, trampoliny, strzelnice, loterie, bujaki, cymbergaje, urządzenia sprawnościowe. Nie zabraknie także pamiątek, balonów, zabawek dla najmłodszych, popcornu i cukrowej waty.

Europark Krasnal – wielokrotnie doceniany i nagradzany za różnorodność i ciekawe urządzenia polski, rodzinny lunapark, działający już na rynku od ponad 30 lat. Krasnal Europark to wesołe miasteczko, prowadzone przez Państwa A. M. Zielińskich.

Na renomę lunaparku składają się przede wszystkim oryginalne urządzenia oraz karuzele, chociażby takiej marki jak niezastąpiony Huss. Zaletą jest również różnorodność ofertowa – dostępne urządzenia zarówno dla najmłodszych, dzieci, młodzieży i dorosłych, a także profesjonalna obsługa i pasja tworzenia jednego z największych i najciekawszych wesołych miasteczek w Polsce.

Lunapark miał również swój epizod poza granicami naszego kraju, w Estonii, i był to do tej pory jedyny taki przypadek kiedy polskie wesołe miasteczko zdecydowało się z sukcesem odwiedzić inny kraj i przenieść się z całym taborem poza granice Polski.

Kiedy?

Od 24 do 27 maja (od czwartku do niedzieli)

Gdzie?

Rąbin – plac przy ul. Błażka/Molla

W jakich godzinach?

czwartek i piątek od 14:00, sobota i niedziela od 11:00
Godziny zamknięcia: wieczorem, do ostatnich chętnych osób.

Konkurs

Do wygrania 3 karnety trójprzejazdowe.
Co należy zrobić? Udostępnij konkursowy post na Facebooku (jako publiczny) oraz wyślij wiadomość na naszego maila: portal@ino-24.pl. W temacie napisz „Europark Krasnal”, a w treści uzasadnij, dlaczego to właśnie do Ciebie powinien powędrować karnet na trzy przejazdy. Nie zapomnij się podpisać (imię i nazwisko).

Nagrodzimy 3 osoby, które spełnią oba warunki, z najciekawszymi wypowiedziami w mailu.
Na maile czekamy do 23 maja (środa) do godz. 19:30. Chwilę później w tym miejscu podamy listę zwycięzców.

Lista zwycięzców

Wszystkim dziękujemy za zaangażowanie, jednak niesposób nagrodzić wszystkich. Karnety otrzymują: Sylwia Sowińska, Monika Fita oraz Agnieszka Mikołajczyk. Zostały wysłane maile z informacją o sposobie odbioru karnetów. Serdecznie gratulujemy. Wkrótce nowe konkursy.

Dodaj komentarz