Europark Krasnal ponownie w Inowrocławiu. Do wygrania bilety!

Europark Krasnal ponownie w Inowrocławiu! Do rozdania mamy 4 karnety na 3 przejazdy każdy!

Break Dancer, Project 1, Hollywood, Szalona Żaba ,,Crazy Frog”, kolejka górska Dragon to tylko niektóre z wielu atrakcji. Krasnal Europark to bowiem ponad 30 urządzeń i karuzel do wyboru, a dodatkowo również Euro-Bungee, suchy basen, trampoliny, strzelnice, loterie, bujaki, cymbergaje oraz urządzenia sprawnościowe. Nie zabraknie także pamiątek, balonów, zabawek dla najmłodszych, popcornu i cukrowej waty.
Nowością będzie będzie zupełnie nowe urządzenie – Autodrom a’la Formuła 1.

Europark Krasnal – wielokrotnie doceniany i nagradzany za różnorodność i ciekawe urządzenia polski, rodzinny lunapark, działający już na rynku od ponad 30 lat, prowadzony przez państwa Zielińskich.

Na renomę lunaparku składają się przede wszystkim oryginalne urządzenia oraz karuzele takiej marki jak niezastąpiony Huss, różnorodność ofertowa – dostępne urządzenia zarówno dla najmłodszych dzieci, młodzieży i dorosłych, a także profesjonalna obsługa i pasja tworzenia jednego z największych i najciekawszych wesołych miasteczek w Polsce.

Lunapark miał również swój epizod poza granicami naszego kraju w Estonii i był to do tej pory jedyny taki przypadek kiedy polskie wesołe miasteczko zdecydowało się z sukcesem odwiedzić inny kraj i przenieść się z całym taborem poza granice Polski.

Kiedy i gdzie?

11-14 października (czwartek – niedziela) na placu przy zbiegu ulic Błażka i Molla.
Europark czynny w czwartek i piątek od 14:00, a sobotę i niedzielę od 11:00 do późnych godzin wieczornych.

Konkurs

Udostępnij (publicznie) post na Facebooku. Przyślij do nas maila na adres portal@ino-24.pl. W tytule napisz „Krasnal”, a w treści napisz, na które z urządzeń lunaparku czekasz najbardziej. Nie zapomnij się podpisać imieniem i nazwiskiem. Na maile czekamy do wtorku (09.10) do godz. 21. Krótko po godz. 21 ogłosimy w tym miejscu listę zwycięzców. Wygrają pierwsze 4 osoby, które spełnią wszystkie powyższe kryteria.

Karnety otrzymują: Daria Drzewiecka, Katarzyna Sobota, Paweł Książek oraz Sonia Kordylewicz.
Odbiór karnetów w biurze lunaparku (biały tir). Przy odbiorze należy okazać dokument potwierdzający tożsamość.
Karnety obowiązują na wszystkie urządzenia z wyjątkiem: eurobungee, motorcross, formula1 (autodrom) oraz wodne kule.

Biorąc udział w konkursie wyrażasz zgodę na przekazanie twojego imienia i nazwiska organizatorowi tego wydarzenia celem wydania biletu w przypadku wygranej w konkursie.

Dodaj komentarz