Dzień Pozytywnego Myślenia

W otaczającej szarej rzeczywistość warto na chwilę się zatrzymać i dostrzec coś pozytywnego. Nie myślmy, że pogoda za oknem nie taka, znów nam się przytyło, a w pracy istny młyn. Tu postawmy kropkę! Koniec z wylewaniem żalu. Pesymizmowi mówimy stanowcze: NIE! 2 lutego to Dzień Pozytywnego Myślenia.

Jeśli chcecie spędzić ten dzień w miłym towarzystwie, weźcie ze sobą uśmiech i przyjdźcie do biblioteki, gdzie czeka szereg atrakcji.
W holu będzie można obejrzeć ekspozycję, na której zostaną zaprezentowane publikacje pochodzące z naszych zasobów, a dotyczące optymistycznego spojrzenia na życie.

O godzinie 11:00 odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa Małgorzaty Waszkiewicz. Artystka w wyniku dziecięcego porażenia mózgowego cierpi na niedowład kończyn górnych i uszkodzenie mowy. Maluje stopami, przygodę z malarstwem zaczęła w 1998 roku. Warto wspomnieć, że jest samoukiem.

Po południu o godzinie 17:00 w przytulnym wnętrzu Saloniku Literacko–Artystycznego będzie można wypić kawę lub herbatę, a o godzinie 18 :00 Iza Wojnowska, autorka książki „ Hygge po polsku”, wyjaśni co oznacza to obco brzmiące słowo i skąd wzięła się moda na hygge. Nauczy nas celebrować każdą chwilę i czerpać z niej przyjemność. Dla gości spotkania przygotowano miłą niespodziankę.
Bezpłatne wejściówki do odbioru na tydzień przed spotkaniem w Wypożyczalni Dla Dorosłych Biblioteki Miejskiej im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

kliknij, by dodać komentarz

Czas minął. Wpisz poprawną wartość jeszcze raz.

ino-24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.