Dzień Dziecka z biblioteką na boisku SP nr 5

W piątek 1 czerwca w Inowrocławiu odbyła się wspaniała impreza z okazji Dnia Dziecka, na której obecna była również inowrocławska biblioteka.

Prawdziwie letnia pogoda, radość, śmiech, muzyka, szalone dmuchane zjeżdżalnie, wspólne zabawy, konkursy, promocje, i przede wszystkim wesołe, nierzadko fantazyjnie pomalowane twarze dzieci. To wszystko towarzyszyło w piątkowe popołudnie gościom obecnym na rodzinnym festynie zorganizowanym przez Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Inowrocław, na boisku szkolnym Szkoły Podstawowej nr 5.

Wspólnie z dziećmi świętowała także Biblioteka Miejska im. Jana Kasprowicza. Na kolorowym stoisku ogromnym zainteresowaniem najmłodszych cieszyły się m.in. interaktywne książki-zabawki oraz quiz z nagrodami. Kącik z kolorowankami, gromadzący wielu młodych „artystów”, pozwolił jednocześnie na chwilę wytchnienia ich dorosłym opiekunom, którzy w tym czasie uzyskiwali informacje o działalności biblioteki, jej placówkach, zbiorach, imprezach kulturowych itp.

Gratką była także możliwość otrzymania kuponu uprawniającego do darmowego założenia karty bibliotecznej.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

kliknij, by dodać komentarz

Czas minął. Wpisz poprawną wartość jeszcze raz.

ino-24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.