Duże zainteresowanie angielskim!

Sierpień w fundacyjnej szkole językowej zapowiada się niezwykle gorąco! Ze względu na ogromne zainteresowanie nauką języka angielskiego na poziomie ponadpodstawowym, SJO uruchomiła kolejne terminy dla złaknionych wiedzy.

O zapisach na bezpłatne zajęcia z języka angielskiego oraz francuskiego pisaliśmy w ubiegłym tygodniu tutajW związku z dużym zainteresowaniem nauką j. angielskiego, Szkoła Języków Obcych Fundacji Ekspert–Kujawy zaprasza do nauki w następujące dni:
– język angielski średnio zaawansowany – w poniedziałki od godz. 16:00 (brak miejsc); od godz. 18:00 (brak miejsc); we wtorki od godziny 14:00 – trwają zapisy
– język angielski podstawowy – w środy od godz. 14:00 – trwają zapisy; od godz. 16:00 – brak miejsc;
– język francuski podstawowy – w środy od godz. 16:00 – trwają zapisy!
Zajęcia ruszają już za tydzień.

Przypominamy, że chcąc wziąć udział w zajęciach, należy dokonać wcześniejszego zgłoszenia telefonicznego, mailowego lub osobistego. Informacje i zapisy: Szkoła Języków Obcych Fundacji Ekspert–Kujawy w Inowrocławiu, ul. Dworcowa 65, tel. 52 357 62 15, mail: sjo@ekspert-kujawy.pl

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

kliknij, by dodać komentarz

Czas minął. Wpisz poprawną wartość jeszcze raz.

ino-24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.