Dobiegają końca kolejne inwestycje drogowe

Mimo niesprzyjającej aury, na wielu inowrocławskich ulicach wciąż trwają roboty inwestycyjne. Tak dzieje się choćby na Rąbinie.

Inwestycja przy ul. Kusocińskiego bardzo ułatwi życie mieszkańcom okolicznych bloków. Zakończyła się już budowa chodnika od przedszkola „Słoneczko” do drogi wewnętrznej administrowanej przez spółdzielnię.

Co bardzo cieszy, równolegle Kujawska Spółdzielnia Mieszkaniowa, w miejscu gdzie między blokami było małe „rondo”, buduje w szybkim tempie parking, który pomieści 35 samochodów.

– Planując inwestycje, staramy się, aby były jak najbardziej korzystne dla inowrocławian, bo przecież oni są ich adresatami. Mam nadzieję, że mieszkańcy ulicy Kusocińskiego będą zadowoleni z nowego chodnika. Bardzo mnie cieszy również fakt, że w poprawę jakości życia mieszkańców aktywnie włącza się KSM – mówi prezydent Ryszard Brejza.

To nie jedyne inwestycje, które zostały już zakończone lub dobiegają końca. Z wygodnej drogi mogą cieszyć się już mieszkańcy nowo powstającego osiedla domów jednorodzinnych przy ul. Warsztatowej na Rąbinku. Zakończono także remont nawierzchni ulicy Osiedla Okrężek, która znajduje się na osiedlu Toruńskim.

Dodaj komentarz