Do pracy, gotowi. Start!

20 sierpnia w Młodzieżowym Centrum Kariery OHP odbędą się pierwsze zajęcia z cyklu „Do pracy gotowi. Start!”

Program skierowany jest dla osób w wieku 18-25 lat poszukujących pracy oraz zainteresowanych podjęciem szkoleń zawodowych, chcących podjąć zatrudnienie, otworzyć własny biznes oraz nakreślić swoją ścieżkę kariery zawodowej. Program zajęć jest skonstruowany tak, aby zainteresować każda osobę zainteresowaną własnym rozwojem. W programie zajęć między innymi : poznanie analizy własnych potrzeb zawodowych, możliwości szkoleń i edukacji, oraz motywacji do działania. Kolejnym elementem będą zajęcia z lokalnym przedsiębiorcom który przedstawi zakres rynku inowrocławskiego oraz pojęcie przedsiębiorczości w praktyce na własnym przykładzie.

Zwieńczeniem programu będzie giełda pracy na której uczestnicy będą mieli okazję konfrontacji z pracodawcami i wykorzystanie zdobytej wiedzy oraz umiejętności do jak najlepszego przedstawienia siebie.

Program składa się z 5 spotkań, kolejno 20 sierpnia, 3, 17 września oraz 1 i 15 października. Wszystkie osoby chętne wzięciem udziału w przedsięwzięciu mogą przyjść w czwartek tj. 20 sierpnia na godz. 10 do MCK przy ul. Poznańskiej 133 a.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

kliknij, by dodać komentarz

Czas minął. Wpisz poprawną wartość jeszcze raz.

ino-24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.