Do biblioteki wracają po wakacjach cykliczne spotkania

Banner_cykliczne

Macie wrażenie, że wszyscy z waszego otoczenia mówią biegle po angielsku tylko nie Wy? Poszukujecie dobrych filmów, ale wśród setek telewizyjnych propozycji nie możecie znaleźć tych wyjątkowych? A może piszecie „do szuflady” i chcielibyście pójść o krok dalej w swojej twórczości?

Młodych twórców i miłośników literatury zapraszamy już 5 września o godz. 16:30 do Saloniku Literacko-Artystycznego na spotkanie w prowadzonej przez poetę Michała Siewkowskiego  Pracowni Literacko-Artystycznej. To świetne miejsce, aby nie tylko porozmawiać o kulturze, ale również odkryć tajniki warsztatu literackiego.

Wszystkich tych, którzy chcą nauczyć się podstaw języka angielskiego zapraszamy w każdy czwartek do Czytelni Regionalnej (ul. Kilińskiego 16) na zajęcia z cyklu „Five o’clock”, które poprowadzi lektor z Fundacji „Ekspert-Kujawy”. Pierwsze spotkanie: 8 września o godz. 17:15.

Miłośników filmowych wrażeń zapraszamy 12 września o godz. 17:00 do Saloniku Literacko-Artystycznego na „Spotkanie z filmem”. Tym razem będzie to dokument z 2010 roku. Poznamy w nim historię francuskiego sklepikarza, który zapragnął odnaleźć i zaprzyjaźnić się z Banksym, ulicznym artystą o nikomu nieznanej tożsamości. Dyskusję po projekcji poprowadzi Łukasz Oliwkowski.
Wstęp na wszystkie zajęcia i spotkania jest wolny.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

kliknij, by dodać komentarz

Czas minął. Wpisz poprawną wartość jeszcze raz.

ino-24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.