Bilet okresowy MPK można kupić przez Internet

Od początku września, pasażerowie MPK w Inowrocławiu będą mieli ułatwiony dostęp do kupna biletów. Imienne bilety okresowe będzie można kupić przez Internet.

Bilety okresowe można kupować przez Internet na stronie www.zbiletem.pl i przechowywać je w smart fonie . Rozwiązanie jest zaprojektowane z myślą o klientach, którzy chcą kupować bilet okresowy wtedy kiedy jest im wygodnie, w dowolnym czasie, bez konieczności wizyty w punkcie kasowym.  Bez żadnych formalności. Jest to kanał sprzedaży, który zasadniczo ułatwi pasażerom nabycie biletu.

Jak kupić bilet?

1. Wchodzimy na stronę www.zbiletem.pl/inowroclaw, wybieramy odpowiedni dla siebie bilet , podajemy minimum danych pasażera, i płacimy przelewem lub kartą.

2. Następnie pobieramy aplikację mobilną „zbiletem” na smartfona i wpisujemy w niej numer telefonu pasażera podany podczas zakupu.  I gotowe.

3. Bilet przechowujemy w aplikacji w smartfonie. Podczas kontroli po prostu pokazujemy kontrolerowi bilet na ekranie telefonu.

Wygoda dla pasażera MPK Inowrocław polega też na tym, że aby kupić bilet w systemie zbiletem.pl  nie ma potrzeby zakładania żadnego konta, logowania się, czy wypełniania jakichkolwiek wniosków. Możemy też kupić bilet dla swojego dziecka, płacąc z naszego konta. Płatności realizowane są na bezpiecznych stronach operatora płatności PayU. Bilety na stronie zbiletem.pl są oczywiście dostępne dla pasażerów w tej samej cenie co w kasach MPK, bez żadnych dodatkowych opłat.

Dodaj komentarz