Bieganie nocą w każdy poniedziałek

– BiegamBoLubię NOCĄ to jeden z najciekawszych projektów biegowych w Polsce. Pomysł zrodził się w ramach naszej współpracy, czyli Fundacji Wychowanie Przez Sport wraz z kultową rozgłośnią – Radiową Trójką. Spotkania odbywają się w plenerze i przybierają formułę „miejskiego biegania po parkach i terenach zielonych”. Jak sama nazwa wskazuje – biegamy NOCĄ – informują organizatorzy.

Pierwsze zajęcia odbyły się w Warszawie, oczywiście adresem spotkań była i jest „trójkowa” ul. Myśliwiecka 3/5/7. Ogromne zainteresowanie taką formą, powoduje, iż BiegamBoLubię NOCĄ zagościło już w kolejnych miastach. To przecież doskonała forma treningu dla osób, które po całym dniu ciężkiej pracy poszukują biegowych endorfin w doskonałym towarzystwie i bezpiecznych warunkach. Zajęcia są dla wszystkich chętnych, odbywają się bezpłatnie, a prowadzą je profesjonalni trenerzy z teamów BBL.

Spotkania odbywają się w każdy poniedziałek o 20:00. W Inowrocławiu miejsce spotkań to Stadion Miejski im. Inowrocławskich Olimpijczyków przy ul. Wierzbińskiego 2.

Dodaj komentarz