Bezpłatne seminarium na WSG w Inowrocławiu

Już 26 października o godz. 10:00 na Wydziale Zarządzania i Nauk Społecznych WSG w Inowrocławiu odbędzie się bezpłatne seminarium pt. „Młodzi w Europie: edukacja, praca, rozwój”. Do programu zostały dodane kolejne warsztaty.

Pierwsza część wydarzenia składać się będzie z wystąpień ekspertów z zakresu edukacji, pracy i możliwości jakie stwarza Unia Europejska młodym ludziom. Będzie to okazja do zdobycia przydatnych informacji, zaplanowania swojej ścieżki kariery, edukacji i rozwoju, a także do podjęcia debaty nad przyszłością zjednoczonej Europy. Druga część seminarium to udziału w praktycznych warsztatach o tematyce europejskiej (do wyboru także zajęcia w języku angielskim).

Seminarium organizują Punkty Informacji Europejskiej Europe Direct – Bydgoszcz i Toruń przy WSG we współpracy z ekspertami Team Europe, Eurodesk i EURES. Wydarzenie odbędzie się na Wydziale Zarządzania i Nauk Społecznych Wyższej Szkoły Gospodarki w Inowrocławiu (ul. Poznańska 43-45) i będzie częścią ogólnoeuropejskiej kampanii „Time to Move”.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

kliknij, by dodać komentarz

Czas minął. Wpisz poprawną wartość jeszcze raz.

ino-24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.