Barbara Krafftówna przyjedzie do Inowrocławia

W tym roku obchodzi wyłącznie okrągłe jubileusze: rok dwóch bałwanków, czyli 88. rocznicę urodzin oraz 70. rocznicę debiutu scenicznego. Aktorka legendarnego Kabaretu Starszych Panów, wykonawczyni słynnego walca „Embarras”, niezapomniana Honoratka z „Czterech pancernych i psa”, Barbara Krafftówna odwiedzi Inowrocław już 25 sierpnia.

Na zaproszenie Prezydenta Miasta Inowrocławia Ryszarda Brejzy o godz. 16.00 aktorka pojawi się w Parku Solankowym, gdzie posadzi drzewko w honorowej Alei Dębów i tym samym dołączy do grona znamienitych gości naszego miasta, którzy pozostawili po sobie „zielone” pamiątki.

O godz. 18.00 Biblioteka Miejska im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu zaprasza wszystkich do  Saloniku Literacko-Artystycznego (ul. Kilińskiego 16) na spotkanie z aktorką, połączone z promocją książki „Krafftówna w krainie czarów”. Spotkanie to poprowadzi autor zbiorów rozmów, wywiadów-rzek, książek reporterskich i powieści – Remigiusz Grzela.

Na spotkanie obowiązują bezpłatne wejściówki, które są już do odbioru w Wypożyczalni dla Dorosłych (ul. Kilińskiego 16).

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

kliknij, by dodać komentarz

Czas minął. Wpisz poprawną wartość jeszcze raz.

ino-24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.