Rozrywka i Kultura

Barbara Krafftówna przyjedzie do Inowrocławia

W tym roku obchodzi wyłącznie okrągłe jubileusze: rok dwóch bałwanków, czyli 88. rocznicę urodzin oraz 70. rocznicę debiutu scenicznego. Aktorka legendarnego Kabaretu Starszych Panów, wykonawczyni słynnego walca „Embarras”, niezapomniana Honoratka z „Czterech pancernych i psa”, Barbara Krafftówna odwiedzi Inowrocław już 25 sierpnia.

Na zaproszenie Prezydenta Miasta Inowrocławia Ryszarda Brejzy o godz. 16.00 aktorka pojawi się w Parku Solankowym, gdzie posadzi drzewko w honorowej Alei Dębów i tym samym dołączy do grona znamienitych gości naszego miasta, którzy pozostawili po sobie „zielone” pamiątki.

O godz. 18.00 Biblioteka Miejska im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu zaprasza wszystkich do  Saloniku Literacko-Artystycznego (ul. Kilińskiego 16) na spotkanie z aktorką, połączone z promocją książki „Krafftówna w krainie czarów”. Spotkanie to poprowadzi autor zbiorów rozmów, wywiadów-rzek, książek reporterskich i powieści – Remigiusz Grzela.

Na spotkanie obowiązują bezpłatne wejściówki, które są już do odbioru w Wypożyczalni dla Dorosłych (ul. Kilińskiego 16).

Dodaj komentarz

kliknij, by dodać komentarz

Czas minął. Wpisz poprawną wartość jeszcze raz.

tekst alternatywny

Sonda

Gdzie spędzasz tegoroczne wakacje?

Wyniki

Loading ... Loading ...

Księga Gości

  • Rychu / 20/08/2017:
    Kto by pomyślał, że jeszcze na stronach w 2017 roku...
  • Majkel / 23/06/2016:
    Super stronka i fajne informacje! lowciam buźki :**