Artur Puzio w Red Bull X-Fighters?

fot. nadesłane
fot. nadesłane

Artur Puzio nie spoczął na laurach i poszukuje areny, na której będzie mógł pokazać polską klasę FMX. Świat już niebawem może dowiedzieć się o polskim podniebnym wojowniku.

Red Bull X- Fighters po raz pierwszy postanowił otworzyć się na nowe talenty i zorganizował konkurs dający szanse zmierzenia się z najlepszymi zawodnikami FMX i to w najbardziej prestiżowej imprezie tej dyscypliny. Novilleros – to bohaterowie, którzy dzięki Waszym głosom mogą uzyskać przepustkę na 15 show w Las Ventas i zaprezentować swoje triki przed 20.000 publicznością.

Zasady są proste – wystarczy kliknąć TUTAJ i poszukać filmik Artura Puzio „W pogoni za marzeniami” i zagłosować. Warto pamiętać, że codziennie można oddać jeden głos.

Artur Puzio to członek ekipy SKY FIGHERS TEAM. Dwukrotny zdobywca tytułu Mistrza Polski 2012 i 2013. Uczestnik Mistrzostw Świata Night of the Jumps. Zawodnik, który nie tylko powtarza istniejące już triki, ale cały czas pracuje nad urozmaicaniem dyscypliny FMX. Każdy zawodnik w pewnym momencie swojej kariery dochodzi do wniosku, że potrzebuje czegoś więcej i pragnie przekraczać kolejne granice, tym bardziej w sportach ekstremalnych. Artur wyznaczył sobie cel – Red Bull X-Fighters i to właśnie dzięki organizatorom i konkursowi Novilleros, jest tego celu coraz bliżej. Aby jednak jego plany się ziściły potrzebuje jeszcze jednej części tej układani:

– Freestyle motocross to sport, któremu oddałem się w całości. Pokonywanie swoich barier to cel, do którego dążę. Nie ma jednak mnie, zawodnika, bez was, fanów. To w ostateczności wy dajecie mi motywację i chcę być lepszy we własnych oczach, aby móc nacieszyć wasze. Tę współzależność mam okazję poczuć teraz i udowodnić sobie i wam, że moja ciężka praca zaowocuje. Niezmiernie do wykonania mojego planu potrzebuję waszych głosów. Jeden zawodnik z najwyższą liczbą głosów wystąpi w Red Bull X- Fighters. Wiem, że takie okazje należy wykorzystywać i tylko my możemy wznieść Polskę na arenę światowego Freestyle Motocrossu – zaznacza Artur Puzio.

Głosy oddawać można do 15 maja. Każdy dzień to możliwość oddania jednego głosu.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

kliknij, by dodać komentarz

Czas minął. Wpisz poprawną wartość jeszcze raz.

ino-24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.