Artur Puzio w Red Bull X-Fighters?

fot. nadesłane
fot. nadesłane

Artur Puzio nie spoczął na laurach i poszukuje areny, na której będzie mógł pokazać polską klasę FMX. Świat już niebawem może dowiedzieć się o polskim podniebnym wojowniku.

Red Bull X- Fighters po raz pierwszy postanowił otworzyć się na nowe talenty i zorganizował konkurs dający szanse zmierzenia się z najlepszymi zawodnikami FMX i to w najbardziej prestiżowej imprezie tej dyscypliny. Novilleros – to bohaterowie, którzy dzięki Waszym głosom mogą uzyskać przepustkę na 15 show w Las Ventas i zaprezentować swoje triki przed 20.000 publicznością.

Zasady są proste – wystarczy kliknąć TUTAJ i poszukać filmik Artura Puzio „W pogoni za marzeniami” i zagłosować. Warto pamiętać, że codziennie można oddać jeden głos.

Artur Puzio to członek ekipy SKY FIGHERS TEAM. Dwukrotny zdobywca tytułu Mistrza Polski 2012 i 2013. Uczestnik Mistrzostw Świata Night of the Jumps. Zawodnik, który nie tylko powtarza istniejące już triki, ale cały czas pracuje nad urozmaicaniem dyscypliny FMX. Każdy zawodnik w pewnym momencie swojej kariery dochodzi do wniosku, że potrzebuje czegoś więcej i pragnie przekraczać kolejne granice, tym bardziej w sportach ekstremalnych. Artur wyznaczył sobie cel – Red Bull X-Fighters i to właśnie dzięki organizatorom i konkursowi Novilleros, jest tego celu coraz bliżej. Aby jednak jego plany się ziściły potrzebuje jeszcze jednej części tej układani:

– Freestyle motocross to sport, któremu oddałem się w całości. Pokonywanie swoich barier to cel, do którego dążę. Nie ma jednak mnie, zawodnika, bez was, fanów. To w ostateczności wy dajecie mi motywację i chcę być lepszy we własnych oczach, aby móc nacieszyć wasze. Tę współzależność mam okazję poczuć teraz i udowodnić sobie i wam, że moja ciężka praca zaowocuje. Niezmiernie do wykonania mojego planu potrzebuję waszych głosów. Jeden zawodnik z najwyższą liczbą głosów wystąpi w Red Bull X- Fighters. Wiem, że takie okazje należy wykorzystywać i tylko my możemy wznieść Polskę na arenę światowego Freestyle Motocrossu – zaznacza Artur Puzio.

Głosy oddawać można do 15 maja. Każdy dzień to możliwość oddania jednego głosu.

Dodaj komentarz