Angielski dla dzieci – za darmo

Już w czwartek 8 września o godz. 16.15 w „Tajemniczym Ogrodzie” Biblioteki Miejskiej im. Jana Kasprowicza przy ul. Kilińskiego 16 rozpoczną się zajęcia języka angielskiego dla dzieci od 7 do 10 lat.

Lekka formuła spotkań, oparta na zabawach, grach ruchowych i warsztatach tematycznych pozwoli na opanowanie podstaw komunikacyjnych w języku angielskim bez wielkiego trudu. Spotkania będą doskonałym uzupełnieniem i utrwaleniem wiedzy zdobytej w szkole. Zajęcia są bezpłatne, a prowadzi je lektor z Fundacji Ekspert–Kujawy.
Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc obowiązują zapisy pod numerem tel. (52) 352-72-37 lub osobiście w placówce.

Dodaj komentarz

1 koment.

kliknij, by dodać komentarz
  • https://youtu.be/caRuhgJEbxU

    Kazik TV
    NAUKA ANGIELSKIEGO: Jak zacząć mówić po angielsku?
    Od wielu lat mieszkam w UK a nadal nie mówię po angielsku, co robić? Och gdybym słysząc taką deklarację za każdym razem dostawała 5 funtów! No jak to co robić? Mówić! Ćwiczyć… Nauka języka raczej nie odbywa się przez zapylenie czy osmozę. Trzeba się po prostu otoczyć tym językiem i stworzyć sobie okazje aby go używać.Od wymówek typu: nie mam z kim, nikogo tu nie znam, robi mi się słabo. Jak to nie masz z kim rozmawiać po angielsku w anglojęzycznym kraju? Z powodzeniem możesz zagadywać nieznajomych, zwłaszcza jeżeli odegrasz rolę klienta w sklepie czy kawiarni. Pamiętaj, że paraliżujący Cię przed mówieniem strach pochodzi tylko i wyłącznie od Ciebie! Uwierz mi, że Brytyjczycy są naprawdę wyjątkowo sympatyczni i nikt nie urwie Ci głowy jeżeli do nich zagadniesz. Na początku możesz powiedzieć asekuracyjne: I don’t speak English well… a potem jedziesz! Słuchaj uważnie a nawet podsłuchuj ludzi dookoła siebie. Jeżeli czegoś nie rozumiesz to pytaj. I proszę Cię przestań tracić pieniądze na opłacanie polskiej telewizji aby oglądać Najprawdziwszą Prawdę, Rewelacyjne Newsy Wyssane z Palca czy Reklamy na Rozwolnienie lub jego Brak… Zamiast tego wyjdź z domu, otwórz oczy i uszy, weź ze sobą uśmiech i parasol i znajdź ludzi którzy będą chcieli z Tobą rozmawiać. Koniecznie zapisz się do biblioteki i dowiedz się jakie ma atrakcje. Brytyjskie biblioteki tętnią życiem!