20 „restauracji na kółkach” już wkrótce w Inowrocławiu! [konkurs]

fot. nadesłane

W dniach 28 i 29 października na placu przy ul. Błażka i Molla ustawią się food trucki, które przyjadą z całej Polski. Zaserwują one dania inspirowane smakami i kulturami różnych regionów, krajów i kontynentów.

Tradycja mobilnych restauracji narodziła się w USA, ale obecnie znana jest już na całym świecie. Dania w food truckach przygotowywane są ze świeżych, starannie dobranych składników, zgodnie z ideą „slow foodu”.

Każdy food truck wyróżnia się oryginalnym pomysłem i często zaskakującymi smakami. Do Inowrocławia przyjedzie około 20 restauracji na kółkach. Uczestnicy będą mogli spróbować azjatyckich pierożków, meksykańskiej chimichangi, soczystych burgerów, węgierskiego langosza czy też pieczonych kasztanów. Nie zabraknie również deserów, w tym zakręconych gofrów czy też hiszpańskich churros.

Festiwal Smaków Food Trucków to również świetna okazja do spotkań z rodziną i przyjaciółmi. Organizatorzy Festiwalu zapewnią gościom miejsce do konsumpcji oraz muzykę. Na wypadek niepogody na terenie wydarzenia stanie duży namiot, w którym będzie można schronić się przed wiatrem i deszczem, aby na spokojnie móc rozkoszować się wybranymi daniami i dobrym towarzystwem.
Pełna lista food trucków pojawi się przed samym wydarzeniem. Wstęp bezpłatny.

data: 28-29 października 2017
godzina: sobota 12:00 – 21:00, niedziela 12:00 – 20:00
miejsce: plac przy zbiegu ul. Błażka i Molla
Wydarzenie można śledzić na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1901210509906001

KONKURS

Do wygrania 3 bony na dowolne danie w dowolnie wybranym trucku.

Zadanie konkursowe:
1. Jakie danie jest Twoim ulubionym (i dlaczego?)
2. Wymień 2 dania, których nie cierpisz. Wybór krótko uzasadnij.

Odpowiedzi prześlij na adres: portal@ino-24.pl. Nie zapomnij podpisać się imieniem i nazwiskiem. Najciekawsze wypowiedzi zostaną nagrodzone. Na odpowiedzi czekamy do 25 października (środa) do godz. 21. Instrukcję jak odebrać bony na wydarzeniu zostaną przesłane zwycięzcom na adresy mailowe.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

kliknij, by dodać komentarz

Czas minął. Wpisz poprawną wartość jeszcze raz.

ino-24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.